تبلیغات
علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد بروجرد - مرکز قلب عروق فرشچیان همدان
علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد بروجرد
کارگروه علمی- پژوهشی علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد
مرتبه
تاریخ : جمعه 8 بهمن 1395

بزرگ‌ترین بیمارستان فوق‌تخصصی قلب و عروق غرب کشور با نام «مرکز آموزشی درمانی فوق تخصصی قلب و عروق فرشچیان » با همکاری خیر گرانقدر مرحوم  حاج محمد علی فرشچیان و در تاریخ 94/6/1 همزمان با سفر هیأت محترم دولت به استان  همدان و به دست ریاست محترم جمهور و مقام عالی وزارت متبوع  افتتاح و به بهره برداری رسید تا جوابگوی بیماران قلبی و عروقی استان همدان و غرب کشور باشد.
طرح این بیمارستان با 27 هزار متر مربع زیربنا در 9 طبقه و دارای تجهیزاتی همچون آنژیوگرافی ، گاما اسکن ، انواع اکوکاردیوگرافی، بالن پمپ، دستگاه اکسیژن‌ساز و امحای زباله، تجهیزات چهارگانه، دستگاه‌های رادیولوژی و تجهیزات بخش‌های ویژه با 200 تخت تخصصی و فوق‌تخصصی است.

این بیمارستان جایگزین  بیمارستان قلب و عروق اکباتان همدان شدو تمامی خدماتی که در بیمارستان اکباتان به بیماران ارائه داده می‌شد به طور کامل در بیمارستان قلب  فرشچیان نیز ارائه می‌شود. ضمنا این‌که خدمات‌رسانی‌های ما به‌روزتر و با تجهیزات کامل‌تری انجام می‌شود.

اولین دستگاه رادیولوژی دیجیتال در استان همدان توسط این مرکز خریداری، نصب و راه‌اندازی شده است.

 دستگاه مخصوص استریل‌کردن ابزار و تجهیزات پزشکی به نام «پلاسما» نیز برای اولین‌بار در غرب کشور در این مرکز مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دستگاه برخلاف دستگاه‌های قدیمی هیچ خطری برای نیروهای کاربر و همچنین محیط زیست ندارد .

اتاق‌های بیمارستان قلب و عروق فرشچیان 3 تخته و 2 تخته و تک‌ تخته می باشد. این اتاق‌ها مجهز به سرویس بهداشتی و حمام هستند که زمینه راحتی بیمار و همراه او را فراهم می‌کند. به علاوه در بیمارستان 4 اتاق عمل جراحی قلب با تجهیزات کامل و 3 آی.سی.یو جراحی قلب نیز فعال می باشند

با عنایت به ظرفیت و پتانسیل  بیمارستان در خدمت رسانی به بیماران بین المللی و وجود تیم پزشکی مجرب و  برجسته و  پرسنل با تجربه و یر ساخت های لازم ، واحد گردشگری سلامت در مرکز فوق تخصصی قلب و عروق فرشچیان مدنظر قرار گرفته شده است لازم به ذکر است که این مرکز ظرفیت پذیرش بیمار از کشورهای همسایه را  نیز دارد. 

برای آشنایی بیشتر اینجا را کلیک کنید ارسال توسط کارگروه علوم آزمایشگاهی دانشگاه آزادبروجرد
آرشیو مطالب
نظر سنجی
میزان رضایت مندی شما از گزارش کار ارسال شده چقدر می باشد؟

صفحات جانبی

قالب وبلاگ